Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit pulvinar et, semper non vel phasellus habitant iaculis praesent dapibus, quisque venenatis nostra aliquet diam dictumst egestas viverra.

DA Class - Overview block

les balansen 1

Balansen 1

Zondag 11:00 - 12:00
Sportcentrum Sint-Gillis Gymzaal
Beginners 12+
Teens, Volwassenen
les balansen 2

Balansen 2

Zondag 12:00 - 13:15
Sportcentrum Sint-Gillis Gymzaal
Volgens niveau
Teens, Volwassenen
class balansen company

Balansen gevorderd

Vrijdag 18:30 - 20:00
Oscar Romero College Campus Sas
Na selectie
Teens, Volwassenen

Breakdance

Maandag 17:45 - 18:45
Oscar Romero College Campus Sas
10+
Teens
class clip 1

Clip 1

Donderdag 18:00 - 19:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
10+
Kids, Teens
class clip 2

Clip 2

Woensdag 18:00 - 19:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Teens
class clip 3

Clip 3

Maandag 20:00 - 21:00
Oscar Romero College Campus Sas
Volgens niveau
Teens
class clip company

Clip gevorderd

Vrijdag 21:15 - 22:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Gevorderden
Volwassenen
class clip volwassenen

Clip Volwassenen

Maandag 21:00 - 22:00
Oscar Romero College Campus Sas
14+
Volwassenen
class dance workout

Dance workout

Woensdag 19:30 - 20:30
Oscar Romero College Campus Sas
14+
Teens, Volwassenen

Foundations Urban les 1

Vrijdag 18:00 - 19:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
10+
Teens

Foundations Urban les 2

Vrijdag 19:00 - 20:00
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
10+
Teens
class hiphop beginners

Hiphop beginners

Maandag 19:00 - 20:00
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
15+
Teens
class hiphop gevorderd

Hiphop gevorderd

Vrijdag 20:00 - 21:00
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
Volgens niveau
Teens
les hiphop kids

Hiphop kids

Donderdag 18:15 - 19:15
Oscar Romero College Campus Sas
7+
Kids
les hiphop teens

Hiphop teens

Donderdag 19:15 - 20:15
Oscar Romero College Campus Sas
11+
Teens

Ierse dans

Dinsdag 18:30 - 19:30
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
12+
Teens, Volwassenen
class jazz company

wedstrijd

Jazz Adult TEAM

Dinsdag 19:30 - 20:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Na selectie
Volwassenen
class jazz evolution

Jazz Evolution

Dinsdag 20:30 - 21:45
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
15+
Teens, Volwassenen

Jazz kids 1

Zaterdag 10:15 - 11:15
Toverboon
2de leerjaar
Kids

Jazz kids 1-2 Oudegem

Woensdag 16:00 - 17:00
Sporthal Oudegem
2de - 3de - 4de leerjaar
Teens
class jazz kids 2

Jazz kids 2

Woensdag 17:00 - 18:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
3de - 4de leerjaar
Kids
class jazz kids 3

Jazz kids 3

Zaterdag 10:15 - 11:15
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
5de - 6de leerjaar
Kids
class jazz kids 3 oudegem

Jazz kids 3 Oudegem

Woensdag 17:00 - 18:00
Sporthal Oudegem
Vanaf 5de leerjaar
Kids
class jazz ladies

Jazz Ladies

Maandag 10:30 - 11:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
50+
Volwassenen
class jazz volwassenen

Jazz Volwassenen

Donderdag 19:00 - 20:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
14+
Volwassenen
class klassiek 1

Klassiek 1

Dinsdag 16:30 - 17:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
7+
Kids
class klassiek 2

Klassiek 2

Vrijdag 17:00 - 18:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
8+
Kids
class klassiek 3

Klassiek 3

Dinsdag 17:30 - 18:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
9+
Teens
class klassiek 4

Klassiek 4

Woensdag 16:00 - 17:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
11+
Teens
class klassiek company

Klassiek gevorderd

Zaterdag 11:30 - 12:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Volwassenen
class klassiek volwassenen

Klassiek Volwassenen

Maandag 19:45 - 20:45
Toverboon
14+
Volwassenen

Minikids 1

Zaterdag 09:00 - 10:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
1ste kleuterklas (geb. 2020)
Kids

Minikids 1-2 Oudegem

Zaterdag 09:00 - 10:00
Sporthal Oudegem
1ste - 2de kleuterklas (geb 2020-2019)
Kids

Minikids 2

Donderdag 17:00 - 18:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
2de kleuterklas (geb 2019)
Kids

Minikids 3

Zaterdag 10:15 - 11:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
3de kleuterklas (geb 2018)
Kids

Minikids 3-4 Oudegem

Zaterdag 10:00 - 11:00
Sporthal Oudegem
3de kleuterklas - 1ste leerjaar (geb 2018-2017)
Kids

Minikids 4

Zaterdag 09:00 - 10:00
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
1ste leerjaar
Teens
class modern team 2 les 1

wedstrijd

MODERN junior TEAM les 1

Maandag 17:15 - 18:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Teens
class modern team 2 les 2

wedstrijd

MODERN junior TEAM les 2

Zaterdag 13:00 - 14:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Teens
class modern team 1 les 1

wedstrijd

MODERN kids TEAM les 1

Maandag 18:45 - 19:45
Toverboon
Volgens niveau
Kids
class modern team 1 les 2

wedstrijd

MODERN kids TEAM les 2

Zaterdag 14:15 - 15:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Kids

Modern teens

Vrijdag 17:30 - 18:30
Oscar Romero College Campus Sas
12+
Teens

Modern volwassenen

Woensdag 20:30 - 21:30
Oscar Romero College Campus Sas
15+
Teens, Volwassenen
class musical 1

Musical 1

Dinsdag 18:00 - 19:00
Toverboon
3de - 4de - 5de leerjaar
Kids
class musical 2

Musical 2

Dinsdag 19:00 - 20:00
Toverboon
6de leerjaar - 1ste middelbaar - 2ste middelbaar
Teens
les musical 3

Musical 3

Dinsdag 20:00 - 21:00
Toverboon
14+
Teens

Pointes

Zaterdag 12:30 - 13:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Teens, Volwassenen

Pointes Readiness

Woensdag 15:30 - 16:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
11+
Teens, Volwassenen

Preteam

Dinsdag 17:30 - 18:30
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
Volgens niveau
Kids

Tap A/B

Maandag 20:00 - 21:00
Sportcentrum Sint-Gillis Vergaderzaal
10+
Teens

Tap C

Woensdag 20:15 - 21:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Volwassenen

Tap masters

Woensdag 21:15 - 22:15
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Na selectie
Volwassenen

Techniek

Dinsdag 18:30 - 19:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
12+
Teens, Volwassenen

Techniek kids

Woensdag 14:30 - 15:30
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
9+
Kids

URBAN junior TEAM les 1

Maandag 19:00 - 20:00
Oscar Romero College Campus Sas
Volgens niveau
Teens

URBAN junior TEAM les 2

Woensdag 19:00 - 20:00
Sportcentrum Sint-Gillis Danszaal
Volgens niveau
Teens

URBAN kids TEAM les 1

Vrijdag 20:00 - 21:00
Toverboon
Volgens niveau
Kids

URBAN kids TEAM les 2

Zaterdag 10:15 - 11:45
Oscar Romero College Campus Sas
Volgens niveau
Kids